W przyczepach tego typu możesz przenocować praktycznie w każdym miejscu. Od parkingu dla tirów po romantyczne noce na plaży. Jadąc na zlot motocyklowy nie musisz martwić się o nocleg. W ciągu kilku sekund rozkładasz przyczepkę i masz wygodne łóżko na którym mogą spać dwie osoby. Zadaszenie wykonane jest z nowoczesnych materiałów odpornych na deszcz a jednocześnie wnętrze jest odpowiednio wentylowane. Poza wyposażeniem standardowym, przyczepa posiada dodatkowo około 250 litrów przestrzeni bagażowej.

Tej przyczepy nie musisz rejestrować !

Zgodnie z obowiązującym prawem o ruchu drogowym, przyczepy motocyklowe o masie całkowitej nie przekraczającej 100 kilogramów nie podlegają rejestracji oraz terminowym przeglądom technicznym. 

Dane techniczne.

Przyczepka posiada pełne wyposażenie dopuszcające do ruchu drogowego.  Konstrukcja nośna przyczepy wykonana jest z profili stalowych oraz ze stali nierdzewnej. Profile stalowe pomalowane piecowo. Wyposażona w instalację elektryczną - światła stopu, pozycyjne oraz kierunkowskazy. Kopuła przyczepy wykonana jest z bardzo trwałego włókna szklanego. Poszycie z materiałów wykorzystywanych przy produkcji profesjonalnych namiotów wyprawowych. W wyposażeniu przyczepy jest gruby materac obszyty wysokiej jakości skórą ekologiczną. Wraz z przyczepką otrzymasz gniazdo instalacji elektrycznej.
Na przyczepy udzielamy dwa lata gwaracji.

Dodatkowo  oferujemy zaczepy do motocykli z homologowanym uchwytem kulowym.

Waga przyczepy z wyposażeniem - 65  kg.   Dopuszczalna masa całkowita - do 100 kg. Wysyłka

Dostawy są realizowane do 14 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem lub Pocztą Polską. W dniu wysyłki klient otrzymuje informacje o numerze listu przewozowego. Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki.Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Koszt wysyłki poza granice polski jest uzgadniany indywidualnie.